Супермаркет развивающих путешествий

Путешествие — единственная вещь, покупая которую, становишься богаче

Восстановление пароля

Мы пришлем Вам письмо с инструкцией по восстановлению пароля

Регистрация нового пользователя

Выберите роль на сайте

  • Я посещаю мероприятия
  • Я организатор мероприятий
Каталог туров
Зустріч весняного рівнодення в Голосієво 20 березня
Начало тура
1 год назад
Забронировали тур
0/30 человек
Организатор
Путешествия-тренинги в места силы
Зустріч весняного рівнодення в Голосієво 20 березня
Цена
350.00 ₴
Доброго всім дня і гарного настрою). Скоро день весняного рівнодення і за традицією ми святкуємо цю подію синхронізацією з ритмами природи через входження в змінений стан свідомості ходінням по вугіллю, ритуалом очищення через «мотанку», взаємодією з об'єктами і силами природи. Як показує практика ці дії дають потужний заряд енергії на реалізацію планів, коригується життєвий Шлях людини і як наслідок поліпшується здоров'я, відносини, життя наповнюються радістю! Цьому є цілком наукове пояснення і пояснення в рамках культурних традицій багатьох народів.

Весняне рівнодення в 2019 році настане 20 березня, середу, о 23 годині 58 хвилин за київським часом. Зустрінемо цю подію в Голосієво резонуючими до цього свята практиками:

- Вуглеходіння

- взаємодія зі стихіями

- взаємодія з деревами

- обряд створення мотанки з наміром на очищення і вдачу.

Провідники Ігор Титаренко та Армен Аустамян

Організаційні питання Soul Travel. 098 122 6007 Наталя Жук

Збір біля входу на Виставковий центр в 18-30 в середу 20-го березня

Вартість 350 грн. Для участі зареєструйтеся за тел 098 122 6007 Наталя Жук або по посиланню нижче

 Про свято.

Щоб зрозуміти глибину свята і дій, що проводяться з цього приводу варто звернутися до культури минулого. У всі віки люди прагнули знайти в житті щастя, гармонію, зрозуміти сутність життя, світ навколо. В культурі минулого є накопичений століттями досвід предків такого пошуку і вивчення його і далі застосування дійсно гармонізує життя людини. Як показує ритуальна і знакова культура, що дійшла до нас, у наших предків, була здатність бачити т.зв. тонкий план або ментальні форми і енергетичні потоки. Залежно від положення Сонця на небі і зірок була різна енергетика на Землі і люди вміли цим користуватися. У потрібний день закладали будинок, збирали урожай, сіяли, в загальному все порівнюватися з ритмами живої природи, оскільки всі ми її частина. Це логічно і зрозуміло. В деякі дні на Землю йшов особливий потік, званий Горній Світ і в такі дні було Свято. Цей потік з'єднував людину з вищою свідомістю і в такому поєднанні відбувалися різні чудеса. У цьому Світі отримували зцілення, силу, підтримку на реалізацію планів, словом все що треба для щасливого життя. З точки зору супраментальної психології або традиції характерництва, такий потік це канал зв'язку з простором Цілісності, де знаходитися ідея подієвого плану і прокладений весь людський Шлях. Контакт з ним відновлює людину на всіх рівнях його життя і тому ці Свята були найяскравішими святами. Це дати осіннього - весняного рівнодення і зимового-літнього сонцестояння. У кожну з дат була своя специфіка такого потоку і опрацювання окремих аспектів-програм людського життя. День весняного сонцестояння цей час очищення в потоці цілісності і перебудова енергосистеми людини на інтенсивне зростання і розвиток.

Щоб увійти в такий потік треба перейти в дещо інший режим функціонування, перемістити фокус уваги з зовнішнього плану на внутрішній і включити бачення і відчуття. Дія відбувається на внутрішньому плані буття людини, а потім переходить на зовнішній через образ і пов'язаний з ним енергетичний кокон. Для цього потрібна нестандартна жорстка ситуація, щоб утриматися в такому стані і вугілеходіння якраз і є таким способом. Утримуючи фокус уваги а внутрішньому плані йдучи по вугіллю, ніхто не обпалюється, тому як діють закони внутрішнього плану. Таким же ш чином виконуються ритуальні дії і досягається потрібний результат!

Все це можна випробувати в нашій програмі, приєднуйтесь, буде цікаво!

Организатор