Супермаркет развивающих путешествий

Путешествие — единственная вещь, покупая которую, становишься богаче

Восстановление пароля

Мы пришлем Вам письмо с инструкцией по восстановлению пароля

Регистрация нового пользователя

Выберите роль на сайте

  • Я посещаю мероприятия
  • Я организатор мероприятий
Каталог туров
Ритуальне багаття бажань і дотик до підсвідомості в подорожі по Голосіївському лісі.
Начало тура
1 год назад
Забронировали тур
0/30 человек
Организатор
Путешествия-тренинги в места силы
Ритуальне багаття бажань і дотик до підсвідомості в подорожі по Голосіївському лісі.
Цена
300.00 ₴
17 березня у неділю відбудеться подорож - тренінг по місцях сили Голосіївського лісу. У програмі подорож по місцях сили Голосіївського лісу з практиками включення в ці місця: - практика входження в простір серця в місці «подвійного жіночого каналу», - практика перегляду минулого в «Порталі Волхвів», - практика спілкування з підсвідомістю через образи архетипів свідомості карт Таро - практика спілкування з деревами

На завершення піднімемося до центральної частини Голосіївського лісу, до його найвищій точки і через шаманську техніку реалізації наміру зробимо Ритуальне «багаття бажань».

Збір о 10-30 біля виходу зі станції метро Голосіївська на зупинці громадського транспорту в бік центру (дальній вихід на право з вестибюля станції). Вартість 300 грн.

Цілі програми, та взагалі подорожей такого формату, донести певну життєву філософію, яка на сьогоднішній день ефективно відновлює всі аспекти людського буття: здоров'я, психіку, відносини, соціальну реалізацію. Програма подорожі будується навколо світоглядної позиції. Саме життя наше виглядає як подорож, адже ми звідкись прийшли, кудись йдемо і врешті решт підемо з цієї землі. Життя нам для чогось дане, думає для набагато більш важливого, ніж технічна або соціальна реалізація. Очевидно, що, вирушаючи в Подорож - життя ми мали карту і компас з цілями і завданнями. Вони у нас повинні бути, бо по-іншому не має сенсу така подорож. Ось саме карта життя та орієнтири в ньому і є світоглядом людини, що відображає її внутрішній світ, внутрішню культуру. Більшість з нас в житті має зовнішні орієнтири, які насправді нам поставлені і не відповідають справжнім цілям. Тому суспільство має багато проблем і далі вони збільшуються і це логічна, бо віддаляємось від справжнього шляху. Є місця де кожна людина може пригадати свою карту, відновити пам'ять минулого, по-іншому знайти себе. Це і є головне завдання такої подорожі. Можу додати, що є величезна кількість відгуків про фундаментальні позитивні зміни в житті, що підтверджують цю філософію.

Питання 0996052799, 0671712221, 0637420499

Приєднуйтесь буде цікаво, пізнавально і розвиваючи!

Для участі забронюйте місце по посиланню нижче

Успіхів, доброго здоров'я і радості!

Организатор