Супермаркет развивающих путешествий

Путешествие — единственная вещь, покупая которую, становишься богаче

Восстановление пароля

Мы пришлем Вам письмо с инструкцией по восстановлению пароля

Регистрация нового пользователя

Выберите роль на сайте

  • Я посещаю мероприятия
  • Я организатор мероприятий
Каталог туров
Подорож до Чернігова 14 квітня
Начало тура
1 год назад
Забронировали тур
0/16 человек
Организатор
Путешествия-тренинги в места силы
Подорож до Чернігова 14 квітня
Цена
640.00 ₴
В програмі: - по дорозі до Чернігова заїдемо в Козелець і побуваємо в унікальній церкві Різдва Богородиці побудованої матір'ю Розумовських. Ви побачите 27-ми метровий іконостас що вистояв більше 250 років, унікальні ікони, відчуєте канал Подяки біля саркофага Наталії Дем'янівни Розумовської - в Чернігові побуваємо на Болдиній горі (підйом свідомості) - в Антонієвих печерах (увійдемо у внутрішній простір) - почуємо історії про святих, чиї мощі знаходяться у Свято-Троїцькому соборі (буде можливість дотикнутись до них) - в Єлецькому Успенському монастирі «простукають» паличкою Лаврентія - пообідаємо в затишному кафе - зайдемо в Спасо-Преображенський собор і в потік свідомості (ще там є шматок каменю на якому як кажуть молився Серафим Саровський і він зберігає його присутність) - прогуляємося по Чернігівському Дитинцю - торкнемося каменя що виконує бажання встіні П'ятницької церкви. Виїзд з Києва о 8-30. Збір за зупинкою «Либідська» під тарілкою (за Океан Плаза в сторону Печерська). Вартість 640 грн (проїзд, обід, екскурсії). Для участі зареєструйтеся за посиланням або за тел 0671712221 (вайбер), 0996052799, 0637420499. Повертаємося орієнтовно близько 19-30.Прісоедіняйтесь, буде цікаво!

Чернігів незвичайне місто. Тільки те що в ньому збереглися багато 1000-літніх храмів, унікальні печери, та й сама назва породжує багато різних думок і версій про його незвичайність. Ніби його стороною обходить сучасний урбаністичний підхід до містобудування, розвитку промисловості і створення сучасного мегаполісу незважаючи на вигідне географічне положення. Якщо ви звертали увагу на Образи Богородиці на різних іконах то притягує якась глибина, як нерозкритий темний простір, звідки народжується життя. В езотериці дійсно енергія життя або жіноча енергія темна, можна сказати чорна і можливо тому назва міста Чернігів. Якщо використовувати методи біолокації то однозначно це місце сили висхідного або жіночого (темного навіть чорного на баченні) потоку. Можливо через це на Болдиній горі є курганний комплекс, а під ним Антонієві печери. Поруч в Свято-Троїцькому соборі знаходяться чудотворні мощі Феодосія Чернігівського, Лаврентія і Філарета. Підйом свідомість, розкриття можливостей людини призводять до тих чудес про які розповідає отець Федір у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. У печерах можна увійти у внутрішній простір через молитву і навіть побачити там ченця висоеого зросту (в одному з подорожей так і сталося). В Єлецькому монастирі збереглася паличка отця Лаврентія і нею послушниці монастиря на прохання простукують всіх бажаючих з метою зцілення тілес і душі. Цікаво потрапити в один з найдавніших храмів Київської Русі - Спасо-Преображенський собор і увійти в його внутрішній простір. Знаходиться він в історичному центрі міста - Дитинці, на сьогодні доглянутий і красивий парк для відпочинку всіх городян і приїжджих туристів. У парку багато різних пам'яток, головна з яких - 12 чавунних гармат на залізних лафетах. Красива панорама на Десну відкривається з найвищої площадки Дитинця. Все це можна побачити і відчути в програмі подорожі 14 квітня:

- по дорозі до Чернігова заїдемо в Козелець і побуваємо в унікальній церкві Різдва Богородиці побудованої матір'ю Розумовських. Ви побачите 27-ми метровий іконостас що вистояв більше 250 років, унікальні ікони, відчуєте канал Подяки біля саркофага Наталії Дем'янівни Розумовської

- в Чернігові побуваємо на Болдиній горі (підйом свідомості)

- в Антонієвих печерах (увійдемо у внутрішній простір)

- почуємо історії про святих, чиї мощі знаходяться у Свято-Троїцькому соборі (буде можливість дотикнутись до них)

- в Єлецькому Успенському монастирі «простукають» паличкою Лаврентія

- пообідаємо в затишному кафе

- зайдемо в Спасо-Преображенський собор і в потік свідомості (ще там є шматок каменю на якому як кажуть молився Серафим Саровський і він зберігає його присутність)

- прогуляємося по Чернігівському Дитинцю

- торкнемося каменя що виконує бажання встіні П'ятницької церкви.

Виїзд з Києва о 8-30. Збір за зупинкою «Либідська» під тарілкою (за Океан Плаза в сторону Печерська). Вартість 640 грн (проїзд, обід, екскурсії).

Для участі зареєструйтеся за посиланням або за тел 0671712221 (вайбер), 0996052799, 0637420499.

Повертаємося орієнтовно близько 19-30.Прісоедіняйтесь, буде цікаво!

Организатор